Aktualizovaný Kalendár BMX 2015

13.03.2015 10:06
Kalendár BMX 2015              
               
Kalendár pretekov BMX: UCI, UEC, ČR, SR              
Slovenský zväz cyklistiky, Slovenská asociácia BMX              
               
dátum deň miesto / usporiadateľ pretekov názov pretekov              
28.03. SO Praha - Řepy, ČR voľné preteky              
04.04. SO Heusden-Zodler, Belgicko UEC BMX Európsky pohár - 1. kolo              
05.04. NE Heusden- Zolder, Belgicko UEC BMX Európsky pohár - 2. kolo              
11.04. SO Pardubice, ČR Kontrolné preteky CZE + International Cup - C1 UCI              
12.04. NE Pardubice, ČR Český pohár 1 a Prebor Pardubického kraja              
18.04. PIA Manchester, Anglicko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 1              
19.04. SO Manchester, Anglicko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 1              
18.04. SO Bratislava, BMX klub Rača Olympijské nádeje krajín V4 (SVK, CZE, HUN, POL),Slovenský pohár 1. kolo pre prípad, ak by sa tieto preteky nemohli uskutočniť v tomto termíne,            
19.04. NE Bratislava, BMX klub Rača Slovenský pohár 2. kolo je rezervovaný náhradný termín 15.-16.8.2015            
18.04. SO Litoměřice, ČR Český pohár 2              
19.04. NE Litoměřice, ČR Český pohár 3              
25.04. SO Nižbor, ČR Český pohár 4              
26.04. NE Nižbor, ČR Český pohár 5              
25.04. SO Třinec, ČR Moravská liga 1              
26.04. NE Třinec, ČR Moravská liga 2              
02.05. SO Messginy et Vantoux,Francúzsko UEC BMX Európsky pohár - 3. kolo              
03.05. NE Messginy et Vantoux,Francúzsko UEC BMX Európsky pohár - 4. kolo              
09.05. SO Papendal, Holandsko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 2              
10.05. NE Papendal, Holandsko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 2              
09.05. SO Brno - Nový Lískovec, ČR Českomoravský pohár 1              
10.05. NE Brno - Nový Lískovec, ČR Velká cena Nového Lískovce              
16.05. SO Benátky n/Jizerou, ČR Českomoravský pohár 2              
17.05. NE Benátky n/Jizerou, ČR Českomoravský pohár 3              
23.05. SO Favorit Brno, ČR Moravská liga 3              
23.05. SO Praha - Řepy, ČR King of Prague              
24.05. NE Praha - Řepy, ČR Český pohár 6              
24.05. NE Favorit Brno, ČR Moravská liga 4              
30.05. SO Míkovice, ČR Českomoravský pohár 4              
31.05. NE Míkovice, ČR Českomoravský pohár 5              
06.06. SO Bjerringbro, Dánsko UEC BMX Európsky pohár - 5. kolo              
07.06. NE Bjerringbro, Dánsko UEC BMX Európsky pohár - 6. kolo              
06.06. NE Jeseník, ČR Moravská liga 5              
07.06. NE Jeseník, ČR Moravská liga 6              
13.06. SO Opava, ČR Moravská liga 7              
13.06. SO Mariánské Lázně, ČR Český pohár 7              
14.06. NE Opava, ČR Moravská liga 8              
20.06. SO Praha - Řepy, ČR King of Prague C1              
21.06. NE Praha - Řepy, ČR King of Prague C1              
26.06. PIA Baku, Azerbajdžan Európske hry              
27.06. SO Praha - Bohnice, ČR Gand prix of Prague C1 + VC Prahy 8              
28.06. NE Praha - Bohnice, ČR Českomoravský pohár 6              
04.07. SO Favorit Brno, ČR Majstrovstvá ČR jednotlivcov              
05.07. NE Favorit Brno, ČR Majstrovstvá ČR družstiev + time trial              
04.07. SO Liptovský Mikuláš,BMXteamLiptov Majstrovsvá SR v časovke, Slovenský pohár 3. kolo              
05.07. NE Liptovský Mikuláš,BMXteamLiptov Majstrovsvá SR jednotlivcov, Slovenský pohár 4. kolo              
10.07. PIA Erp, Holandsko UEC BMX Majstrovstvá Európy              
11.07. SO Erp, Holandsko UEC BMX Majstrovstvá Európy              
12.07. NE Erp, Holandsko UEC BMX Majstrovstvá Európy              
18.07. SO                  
19.07. NE                  
21.-07. UT Heusden-Zolder, Belgicko UCI BMX Majstrovstvá sveta              
22.07. ST Heusden-Zolder, Belgicko UCI BMX Majstrovstvá sveta              
23.07. ŠT Heusden-Zolder, Belgicko UCI BMX Majstrovstvá sveta              
24.07. PIA Heusden-Zolder, Belgicko UCI BMX Majstrovstvá sveta              
25.07. SO Heusden-Zolder, Belgicko UCI BMX Majstrovstvá sveta              
25.07. SO Mankovice, ČR Voľné preteky              
01.08. SO                  
02.08. NE                  
08.08. SO                  
09.08. NE                  
15.08. SO Bratislava, BMX klub Rača Olympijské nádeje krajín V4 (SVK,CZE,HUN,POL)rezervovaný termín, ak by sa tieto preteky              
16.08. NE Bratislava, BMX klub Rača Olympijské nádeje krajín V4 (SVK,CZE,HUN,POL) neuskutočnili v termíne 18.-19.4.2015              
15.08. SO Engelholm, Švédsko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 3              
16.08. NE Engelholm, Švédsko UCI Supercross BMX - Svetový pohár 3              
22.08. SO Hranice, ČR VC Intercup              
23.08. NE Hranice, ČR VC Intercup              
29.08. SO Hranice, ČR Moravská liga 9              
30.08. NE Hranice, ČR Moravská liga 10              
05.09. SO Santiago del Estero (ARG) UCI Supercross BMX - Svetový pohár 4              
06.09. NE Santiago del Estero (ARG) UCI Supercross BMX - Svetový pohár 4              
05.09. SO Pardubice, ČR Českomoravský pohár 7              
05.09. SO Pardubice, ČR Nočné preteky+Cena Mestského obv. Pardubice I.              
06.09. NE Pardubice, ČR Český pohár 8 + M ČR MTB na BMX dráhe              
12.09. SO Bratislava, BMX klub Rača Slovenský pohár 5. kolo + Račiansky pohár              
13.09. NE Bratislava, BMX klub Rača Slovenský pohár 6. kolo + Račiansky pohár              
12.09. SO Praha - Bohnice, ČR Český pohár 9              
13.09. NE Praha - Bohnice, ČR Krajský prebor              
12.09. NE Vyškov, ČR Moravská liga 11              
13.09. NE Vyškov, ČR Veľká cena Vyškova              
19.09. SO Echichens, Švajčiarsko UEC BMX Európsky pohár - 7. kolo              
20.09. NE Echichens, Švajčiarsko UEC BMX Európsky pohár - 8. kolo              
19.09. NE Klatovy, ČR Grand Prix Klatovy C1 + VC Klatov              
20.09. NE Klatovy, ČR Český pohár 10              
25.09. PA Rock Hill, USA UCI Supercross BMX - Svetový pohár 5              
26.09. SO Rock Hill, USA UCI Supercross BMX - Svetový pohár 5              
26.09. SO Uničov, ČR Českomoravský pohár 8              
03.10. SO Košice, Košický šarkaň Slovenský pohár 7. kolo              
04.10. NE Košice, Košický šarkaň Slovenský pohár 8. kolo              
27.09. NE Uničov, ČR Českomoravský pohár 9              
03.10. SO Bílina, ČR Český pohár 11              
03.10. NE Rio de Janeiro, Brazília Aquece Rio - Test event - Olympic BMX track              
04.10. NE Rio de Janeiro, Brazília Aquece Rio - Test event - Olympic BMX track              
10.10. SO Praha - Řepy, ČR Ženda Race              
11.10. NE                  
17.10. SO Manchester, Anglicko UEC BMX Európsky pohár - 9. kolo              
18.10. NE Manchester, Anglicko UEC BMX Európsky pohár - 10. kolo              
27.09. SO Míkovice, ČR Moravská liga BMX 11              
28.09. NE Míkovice, ČR Moravská liga BMX 12              
04.10. SO Uničov, ČR Moravská liga BMX 13              
05.10. NE Uničov, ČR Moravská liga BMX 14