Náš tím

Andrej Plevko

Ahojte

Volám sa Andrej Plevko.Mám 11 rokov a Bikros jazdím tak približne 2 roky pre zábavu.Kedže ma bicros baví a rád sa učím nové triky, tak som sa pridal k Henky Riders. 

Adam Zubaj

Ahojte  

volám  sa Adam Zubaj narodil  som  sa  11.8.2005 v Bratislave  už  od  malička  ma  priťahovali  kolesá :-)  či už  kolobežky  skateboard a  samozrejme  bicykle . Na  bicykli  som  sa naučil  jazdiť  keď  som mal  cca 4  roky  a  od  toho  času je  to môj  koníček. Na  bicykli  chodím  takmer  všade  . Do  školy  do obchodu  aj  von  s kamarátmi. Bývam  v  Dunajskej Lužnej kde  je  veľká možnosť  vybláznenia  sa  na  hrádzi . Či už  na  rovine  kde  je  asfaltový povrch ako  aj na  teréne  na  hrádzi. Jedného  dňa  som  sa  dopočul , že  bude  BMX pretek  . Chcel som  to  vyskúšať  a preto  som sa  rozhodol  aj  s kamarátom , že  sa  ho  zúčastním. Ten deň  si pamätám  akoby  to  bolo  dnes  bolo  to 14.5.2016 Poumýval  som  si  bicykel  doladil  brzdy  a  poďmeeeeeee :-)  Na  moje  veľké prekvapenie  som sa  v mojej  kategorii umiestnil na  peknom  druhom mieste. Toto ma  motivovalo a  rozhodol  som sa, že  sa  tomuto  športu  budem  venovť  častejšie. Prihlásil  som sa  do  klubu HENKY Riders  kde  je  super kolektív  a  super  tréner  ktorého  voláme  HENKY :-) . Budem sa  snažiť  zdokonalovať  sa  v  tomto  športe  a  dosiahnúť  dobré výsledky  

Filip Muráň

Ahojte,

Volám sa Filipko budem mať 5 rokov.Iba mesiac po tom ako som začal jazdiť na bicykli bez podporných koliesok ma otec zobral na bikrosový tréning a keďže ma to veľmi bavilo tak v bikrose pokračujem ďalej. Dúfam, že sa mi bez problémov podarí prejsť na väčší bicykel aby som bol ešte rýchlejší.Partia je výborná všetci ma podporujú teším sa na ďalšie zážitky.

Samuel Rentka

Čaute

volám sa Samuel Rentka,  bikrosu sa venujem 4 roky, ale až tento rok som sa rozhodol, že sa stanem registrovaním jazdcom a budem sa zúčastňovať pretekov. Teším sa na závody a tréningy s HENKY Riders a som pripravený sa zlepšovať v tom čo ma baví.

Ben El - bracha

Ahoj

volám sa Ben El-Bracha,  mám11 rokov a 2 roky skáčem na bicykli. Bicros ma veľmi baví, rád jazdím a učím sa nové veci, tak som sa zaregistroval do HENKY Riders. 

Tom El - Bracha

Ahojte

Volám sa Tom El-Bracha, jazdím už 2 roky na bike, no bikrosku som začal jazdiť toto leto. Zúčastnil som sa prvý krát v Dunajskej Lužnej na obecnom preteku. Tu som sa zoznámil z HENKY Riders a rozhodol som sa stať profesionálnym jazdcom a zúčastňovať na ozajstných pretekoch

Alex Ištok

Ahojte,

 volám sa Alex Ištok. Bicyklu a  bikrosu som sa začal venovať už v roku 2012. Zo začiatku som jazdil na BMX ale postupom času som prešiel na MTB. Bikros má veľmi baví a určite sa chcem ďalej učiť a zlepšovať, preto som sa rozhodol pre HENKY Riders.

Adam Kerekeš

Ahojte

Volám sa Adam Kerekeš,  bikros jazdím cca 2 roky ako amatér. Nakoľko ma bicros baví a rád jazdím na bike, tak som sa rozhodol stať registrovaným jazdcom v Henky Riders. Tento rok ma čaká premiera, na ozajstných pretekoch. Rád sa učím nové triky na bike a verím, že v HENKY Riders sa toho veľa naučím.

David Matis

Ahojte

Volám sa Davidko, mám 6 rokov, bicyklovaniu sa venujem od malička, rodičia ma už od troch rokov ťahali do lesa, keďže sme rodinka bikerov a môj tatko je majster v downhille,ale ja som sa rozhodol ísť svojou cestou bikrosu. Z bicykla mám veľkú radosť, fandím bmx riderom a chcem sa to všetko naučiť a byť súčasťou dobrej partie. 

DANIEL HRADSKÝ

Ahojte
Volám sa Daniel, mám 11 rokov. K bikrosu som sa dostal len pred rokom, takže som začal v porovnaní s kamarátmi pomerne "neskoro" - ako 10-ročný. Ale o to viac sa snažím na každom tréningu, aby som sa čo najviac naučil. Veľmi ma to baví chcem sa stále viac a viac zlepšovať. Stále skúšam nové veci, stále posúvam svoje hranice schopností na biku.
Tento rok ma čaká premiéra na štartovacej rampe na ozajstných pretekoch.


1 | 2 >>